Vedení firmy

Ing. Martin Klein

Generální ředitel společnosti

Martin pokračuje v rodinné tradici a navázal na práci svého dědečka Antonína Kleina a otce Petra Kleina, dlouholetých majitelů a jednatelů společnosti. První pracovní kroky Martina ve firmě proběhly už při jeho studiích na střední škole. Po úspěšném ukončení strojního vysokoškolského vzdělání začal pracovat na juniorských pozicích a postupně se vypracoval až do vedení společnosti. Jeho prvořadým cílem je vždy spokojený zaměstnanec a zákazník, což je základní předpoklad úspěchu každé společnosti.

„Ani sebelepší projekt a byznys nejde nikdy úspěšně realizovat bez stabilního, loajálního a patřičně odborně vybaveného pracovního týmu. Naši spolupracovníci a kolegové jsou základním stavebním kamenem našeho úspěchu“

Ing. Radek Hansmann

Ředitel technické obsluhy výroby, AGM

Radek buduje dobré jméno naší společnosti už téměř 25 let. Po ukončení studia na vysoké škole začala jeho profesní kariéra na pozici technického pracovníka. Během let se vypracoval na pozici generálního ředitele. Tuto funkci vykonával 13 let a nyní ve firmě působí jako ředitel technické obsluhy výroby. Aktivně se podílí na strategických rozhodnutích firmy a výrazně přispívá k tomu, že Magna ve Štítech je významným a stabilním zaměstnavatelem v regionu.

Libor Polách

Obchodní ředitel, AGM

Libor tvoří obchodní síť firmy už 26 let. Svým nasazením a pílí, dokázal získat ta největší jména automobilového průmyslu v Evropě jako naše zákazníky. Získané zkušenosti využívá k tomu, aby se svými týmy a kolegy přetvářel obchodní trh na férové a přátelské prostředí a obchod tak dostal lidskou tvář.